Stolný mixér Concept SM-3420 recenzia

Stolný mixér Concept SM-3420 recenzia

7.95

Výkon

8/10

  Cenová výhodnosť

  8/10

   Udržba

   9/10

    Používanie v praxi

    8/10

     Výhody

     • - Tri programové tlačidlá (maju ich drahšie mixére)

     Nevýhody

     • - Sklenená nádoba je ťažšia

     Ak rozmýšľate nad kúpou stolného mixéra  s dobrým pomerom cena/užitková hodnota ,čítajte recenziu kde sa dozviete klady a zápory tohto produktu.

     Jedná sa o odľahčenú verziu mixéru SM-3410  s menším výkonom a rovnakým objemom cena v eshopoch je s pravidla 30%  nižšia SM-3420 sa cenovo pohybuje za 60€ a SM-3410 má cenu 95€.

     Bude výkon dostatočný ?

     Mixér v sebe ukrýva 800W motor ktorý sa roztočí na 20000 otáčok za minútu.Výkon na smoothie stačí

     Ovocie problém nieje ani pre 200-300W mixére takže ani tu nerobilo problém.Tuhšiu koreninovú zeleninu zvláda , niekedy však je treba mixovanie prerušiť aby spadli väčšie časti k čelustiam. Pri nepokrájanej veľkej zelenine je treba dlhšie mixovanie.

     Zmixuje všetko bez problémov.Otáčky regulujete otočným potenciometrom podobne to má 3x drahší turbo mixér orava RM2000. Plus je že mixér nezhorí má tepelnú poistku pri teste sa nezahrial na toľko žeby poistka vykonala akciu ale istota je istota.

     mixér concept 3420 technické parametre

     Drobné vychytávky

     Asi vás zaujali tlačítka Smoothie,Pulse,Crush náramne sa podobajú už spomínanému mixéru Orava RM2000 tu je recenzia  sú pekne podsvietené na modro aj funkcie ostali také isté.

     Smoothie – mixér zvyšuje otáčky až na maximum potom zastaví , smoothie je hotové

     Crusch – vhodné na drvenie ladu a krátko zastavuje Rozdrvíte tak ľad bez jeho rozstrekovania a lepenia sa na steny nádoby,

     Pulse – okamžitý plný výkon , po dobu držania tlačidla .

     Telo mixéru je plast teraz je moderná lesklá nerez a plast sa stal synomum lacných vecí .. no je poriadny  neohýba sa (nepruží) teda je pevný. pre porovnanie model mixéru 3410 je nerezový.

     Osvedčené plus je sklenená nádoba 1.5l patrí už medzi väčšie. Sklo nenatiahne pachy a dobre sa čistí  nádoba je však trošku ťažšia treba s tým rátať  , mimochodom je tá istá ako u mixéru concept 3410.

     Porovnanie s ostatnými mixérami :

     Takto vyzerá porovenia modelu od Concept 3420 s konkurenciou v rovnakej cene.

     • Philco PHTB 6000 , výkon a nádoba sú podobné rozdiel je že PHTB 6000 má nerezovo-plastovú základňu s motorom ale nemá tri tlačidlá s programami a tiež slabšiu reguláciu  Concept 3420 je teda lepšia voľba
     •  TKG BL1001  je menej známa značka o 100W nižší výkon ale zasa je nerezový takže remíza.

     Skúsenosti zo značkou Concept

     Značka sa orientuje na elektroniku do kuchynu , mixére , umývačky riadu. Dohliadajú na kvalitu a tak môžete o nich čítať prevažne dobré recenzie. Napríklad známy si kúpil od Conceptu odšťavovač s lisom a tiež si ho pochvaľuje konkrétne má model LO-7065.

     Kúpiť  mixér ?

     Ponuka mixérov s cenou okolo 60 eur je vyrovnaná , Concept sa odlišuje práve s tromi tlačidlami s programami , a vie drviť ľad , nemá výraznú slabinu ktorá by sa prejavovala , ak ho kúpite dostanete za svoje peniaze dobrý mixér.

     Kúpiť mixér Concept 3420

      

     Hodnotenie článku

     Pridaj komentár

     Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.