2200W Smoothie mixér z Aliexpressu – silné turbo za polovicu

Čínsku stránku aliexpress asi ani nie je potreba predstavovať . Dá sa tam zohnať milión drobností za dobrú cenu ale čo takto mixér ? Oplatí sa ?

TIP na mixér som dostala od známeho, najlepšie ak tu prepošlem jeho skúsenosti :

Doprava DHL bola  zdarma, do týždňa to bolo u mňa, CLO nebolo. Mixér má nemecký návrh aj keď sa vyrába v Číne, nože čepele sú z japonskej ocele. Zatiaľ spojnosť, rozseká všetko a rýchlo. Čepeľ je velmi kvalitná a motor dosť silný 2200w , nádoba 2l. 

Dajte si pozor na popis, najlepšie je mať aliexpress v angličtine, lebo preklad robí chyby. Plus je, že sa dá objednať čepeľ, spojka, nádoba – náhradné súčiastky ja som neobjednával ale kdyby neco , zatial šlape ako má ..

Odporúčam nakúpiť  od tohto predajcu na aliexpresse ,majú aj iné dobré vecičky 

Tu som vytiaha údaje aký mixér za 80-100 euro vrátane získate:

Tu sú technické parametre mixéru:

  • Model G5200
  • Výkon: 2200 W
  • Otáčky:45000 otáčok za minutu (RPM)
  • Nerozbitna BPA free nadoba 2l
  • FDA certifikát pre nádobu
  • Čepele japonskej oceľe
  • Rozmery 48 x 21 x 17.5cm

 

Cena, parametre, skúsenosti (aj dobré hodnotenia na aliexpresse) všetko je krásne ružové, kde je tá druhá stránka mince ?

Druhá stránka veci sa ani tak netýka samotného mixéru, ale kupovania na aliexpresse:

Žiadna záruka (nie že by nič nedošlo ), ale keď sa pokazí napríklad zadre motor, tak by ste museli poslať mixér do Číny, poštovné bude drahé .. asi také koľko stojí sám mixér. Na druhej strane som si prešla hodnotenia a nevyzerá že by sa kazil, nahradné diely sú dostať.

Počkáte si kým príde , mixér posielajú DHLkou alebo UPS kuriérom, to znamená, že sa čaká cca týždeň,7-10 dní.

CLO-  možno nebudete platiť, ale rátajte s horším, že clo budete platiť. Ak kupujete mixér za 100€ tak (CLO+Daň) vychádza 1.3 x cena výrobku  čiže 130€  konkrétne za tento mixér by ste dali celkovo 100-130€, myslím, že je to aj tak dosť dobrá kúpa. Takéto mixéri idú okolo 200€ aj viac a nemajú taký výkon a otáčky  pozrite porovnanie najlepších mixérov.

  • Ešte k CLU: kamoška objednáva pravidelne, nie je to nič zložitého, DHL a Slovenská pošta to preclia normálne dostanete na mail, že prišla zásielka a pošlete mailom scan občianskeho, platbu z bankového účtu a print screen objednávky. To je celé .. Clo zaplatí pri preberaní tovaru ako dobierku …
2200W Smoothie mixér z Aliexpressu – silné turbo za polovicu
4 (80%) 1 vote

1 thought on “2200W Smoothie mixér z Aliexpressu – silné turbo za polovicu”

Palo2000

Hojky mixér mám doma dorazil cca za 2 týždne v pohode , výkon fakt sila aj hluk poriadny rozseká všetko na prach ..Na slovensku by to stálo 2x tolko…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.