Kokosové smoothie plné bielkovín

Je dobré konzumovať smoothie, ktoré nie je napakované s cukrom, bez inzulínových špičiek. V tomto recepte sa dozviete ako namiešať chutný koktail, ktorý obsahuje veľa bielkovín a tiež kokosový olej a mlieko.

Bielkoviny v tomto smoothie recepte pochádzajú z vajec – bielok a žĺtkov, zatiaľ čo kokosové mlieko a kokosový olej poskytujú prospešné tuky. Ak si netrúfate konzumovať surové vajcia alebo nemajú dôveryhodného zdroj, môžete ich nahradiť sušenými vaječnými bielkami (obsahujú veľa proteínov) alebo proteínovým práškom bez príchute, pre zachovanie množstva bielkovín v smoothie.

Tlačiť
Kokosové smoothie plné biekovín
Čas prípravy
5 mins
Čas mixovania
1 min
Celkový čas
6 mins
 

Sýty a lahodný koktail s prospešnými tukmi a bielkovín s prírodných zdrojov a dobrou príchuťou vám dá látky potrebné na regeneráciu svalov.

Druh smoothie: Fitness smoothie
Porcie: 2 porcie
Autor: fitnes kači
Ingrediencie
  • 2 šálky kokosového mlieka
  • 1 lyžička kokosového oleju
  • 1/2 lyžička vanilkovej príchute
  • 1 kus banán ten je voliteľný môže byť aj iné ovocie
  • 2 kusy vajec môže byť aj viac vajec
  • 1 šálka ladu
Inštrukcie
  1. Všetko dajte do mixéru a zmiešajte .. nič viac 

Poznámky k receptu

Tento recept je možné prispôsobiť, podľa chuti alebo ingrediencíí ktoré máte v kuchyni. Môžete použiť studenú uvarenú kávu, čaj, mandľové mlieko, alebo kokosová voda ako základ a pridať ďalšie ovocie alebo príchute. Hlavná vec je dodať bielkoviny vajcia alebo proteínový prašok a kokosový olej pre zdravé tuky

Kokosové smoothie plné bielkovín
4.67 (93.33%) 3 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.